Deweloper Vastint

Wyznacza nowy standard

Międzynarodowe doświadczenie

Vastint jest częścią Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji działającej na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Filary działalności to zarządzanie portfolio nieruchomości i rozwój projektów komercyjnych, włączając projekty mieszkaniowe i sprzedaż. W Polsce firma prowadzi działalność od 1992 roku. Vastint Poland z powodzeniem realizuje projekty biurowe, innowacyjne parki biznesowe i hotele w dużych miastach na terenie Polski. Inwestycje współgrają z wizerunkiem nowoczesnych firm, oferując jednocześnie funkcjonalność i przyjazne środowisku rozwiązania.

Riverview jest pierwszym z szeregu projektów mieszkaniowych dewelopera planowanych w następnych latach.

Międzynarodowy zasięg

Budujemy i zarządzamy nieruchomościami na terenie całej Europy. Posiadamy nieruchomości lub tereny inwestycyjne w szeregu europejskich krajów. Dysponujemy również terenami przeznaczonymi do dalszego rozwoju deweloperskiego. W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat.

Radość życia

W naszym przekonaniu przestrzeń, w której żyją ludzie, powinna być zaplanowana ze szczególną troską. Wyważone połączenie funkcji mieszkalnych z infrastrukturą zapewniającą dostęp do istotnych usług, rekreacji i wypoczynku w naturalny sposób wzmacnia interakcje społeczne i podnosi jakość życia mieszkańców.

Wybrane realizacje

Rynek komercyjny

Rynek mieszkaniowy